PT OBM Drilchem Tbk

IDX:OBMD.JK

272 (IDR) • At close July 12, 2024
Overzicht | Financiële gegevens

Cijfers zijn in miljoenen (behalve de cijfers per aandeel en de ratio's) IDR.

2023202220212020
Omzet 154,488.568103,324.24466,883.32259,987.665
Kosten van de omzet 33,760.10613,124.3257,743.1726,827.551
Brutowinst 120,728.46290,199.91959,140.1553,160.113
Brutowinstmarge 0.7810.8730.8840.886
Onderzoek- en ontwikkelingskosten 0000
Algemene en administratieve kosten 56,182.69367,551.2946,516.70734,371.223
Verkoop- en marketingkosten 25,633.177,486.4013,731.6269,131.448
Verkoop-, algemene en administratieve kosten 84,176.1476,894.07350,391.69942,879.893
Overige kosten -1,103.863-2,363.363-1,322.064-367.109
Bedrijfskosten 85,280.00479,257.43651,713.76343,247.002
Bedrijfsresultaat 35,448.45810,942.4837,426.3879,913.111
Bedrijfsresultaat ratio 0.2290.1060.1110.165
Totaal overige inkomsten en kosten netto -3,258.188800.402-342.361-221.822
Inkomen voor belasting 32,190.2711,742.8857,084.0269,691.29
Inkomen voor belasting ratio 0.2080.1140.1060.162
Belastingkosten 7,804.2093,753.5052,534.5832,404.351
Nettowinst 24,386.0617,989.384,549.4437,286.939
Nettowinstmarge 0.1580.0770.0680.121
WPA (Winst Per Aandeel) 30.2612.158.27266,920
Verwaterde WPA 30.2612.158.27266,920
EBITDA 36,810.17612,271.3369,074.46413,330.795
EBITDA ratio 0.2380.1190.1360.222