Nova Organic Public Company Limited

SET:NV.BK

1.23 (THB) • At close May 23, 2024
Overzicht | Financiële gegevens

Cijfers zijn in miljoenen (behalve de cijfers per aandeel en de ratio's) THB.

2023202220212020201920182017
Omzet 613.161753.7661,236.662,231.288478.062327.417461.066
Kosten van de omzet 369.761409.041466.42571.587227.497168.613248.54
Brutowinst 243.4344.725770.241,659.701250.565158.804212.526
Brutowinstmarge 0.3970.4570.6230.7440.5240.4850.461
Onderzoek- en ontwikkelingskosten 0000000
Algemene en administratieve kosten 113.99987.26195.32381.94748.64545.07849.696
Verkoop- en marketingkosten 189.178350.844596.99599.924102.44390.416198.856
Verkoop-, algemene en administratieve kosten 306.348438.105692.312681.87151.088135.494248.552
Overige kosten 02.267-1.3151.4030.4550.9872.135
Bedrijfskosten 306.348438.105690.997683.273151.542133.955248.552
Bedrijfsresultaat -62.948-93.38180.248986.528100.31124.849-36.026
Bedrijfsresultaat ratio -0.103-0.1240.0650.4420.210.076-0.078
Totaal overige inkomsten en kosten netto 2.8386.377.629-1.982-5.582.5752.561
Inkomen voor belasting -60.11-87.01187.877984.54694.73117.862-40.206
Inkomen voor belasting ratio -0.098-0.1150.0710.4410.1980.055-0.087
Belastingkosten 7.983-2.8317.529203.73719.0780.258-1.908
Nettowinst -67.804-84.1880.348780.80975.65317.604-38.299
Nettowinstmarge -0.111-0.1120.0650.350.1580.054-0.083
WPA (Winst Per Aandeel) -0.12-0.140.131.30.130.029-0.064
Verwaterde WPA -0.12-0.140.131.30.130.029-0.064
EBITDA -29.89-61.297100.234989.032107.28332.998-26.174
EBITDA ratio -0.049-0.0810.0810.4430.2240.101-0.057