NMDC Steel Limited

NSE:NSLNISP.NS

58.62 (INR) • At close June 21, 2024
Overzicht | Financiële gegevens

Cijfers zijn in miljoenen (behalve de cijfers per aandeel en de ratio's) INR.

2023 Q42023 Q32023 Q22023 Q12022 Q42022 Q32022 Q2
Omzet 18,457.39,258.52,774.11,387.05000
Kosten van de omzet 25,417.110,953.21,855.2927.6000
Brutowinst -6,959.8-1,694.7918.9459.45000
Brutowinstmarge -0.377-0.1830.3310.331000
Onderzoek- en ontwikkelingskosten 0000000
Algemene en administratieve kosten 5,074.24,649.5031.75000
Verkoop- en marketingkosten 44.96.57.73.85000
Verkoop-, algemene en administratieve kosten 5,119.14,6567.735.6000
Overige kosten 902.1162.2128.60000
Bedrijfskosten 5,119.14,6562,386.61,129000
Bedrijfsresultaat -12,078.9-6,350.7-1,339.1-733.85000
Bedrijfsresultaat ratio -0.654-0.686-0.483-0.529000
Totaal overige inkomsten en kosten netto -652.1-1,181.9-407.5-139.45000
Inkomen voor belasting -12,731-7,532.6-1,746.6-873.3000
Inkomen voor belasting ratio -0.69-0.814-0.63-0.63000
Belastingkosten -4,122.7-1,848.7-435.6217.8000
Nettowinst -8,608.3-5,683.9-1,311-655.5000
Nettowinstmarge -0.466-0.614-0.473-0.473000
WPA (Winst Per Aandeel) -2.94-1.94-0.45-0.23000
Verwaterde WPA -2.94-1.94-0.45-0.23000
EBITDA -9,556-4,090.9-593.8-361.2000
EBITDA ratio -0.518-0.442-0.214-0.26000